Marek Nepožitek

26 let, E-shop Manager


Co mě na práci v Nestlé baví, čím je to jiné než jinde?

Předtím než jsem nastoupil do Nestlé jsem si prošel nejrůznějšími start-upy. Lidé mají pocit, že v korporátu člověk jenom sedí a vyplňuje papíry pro papíry. V Nestlé samozřejmě máme reporty také, ale firma podporuje smysluplné změny a dává prostor pro jejich vymýšlení a zavádění.

 

Co jsem za svoji kariéru v Nestlé zažil?

Nastoupil jsem na pozici, která nebyla delší dobu obsazená. E-shopu, který jsem dostal na starost, se proto zrovna nedařilo. Mým úkolem bylo ho rozjet nebo zavřít. Měl jsem volné ruce a prostor kreativně s ním pracovat a zkoušet. Bylo to vlastně snové zadání „Hraj si, aby to fungovalo“. A tak jsem se do toho pustil, přeměřoval krabice, řešil výplně balíků, proces reklamací, volání spotřebitelům a mnoho dalších netradičních aktivit. Tak trochu, jako kdybych rozjížděl svůj vlastní e-shop.

Změna nepřišla ihned, ale už po pár měsících byly vidět výsledky. Ve spolupráci s kolegy jsme vytáhli miniaturní a zanedbatelnou část businessu značky na nejrychleji rostoucí kanál, který táhne celé e-commerce brandu. Nebyla to jen moje práce, ale práce celého týmu, který byl ochotný prosazovat změny.

 

Jaký mám ještě sen, čeho bych chtěl v rámci svého oboru v Nestlé dosáhnout?

V Nestlé se mi líbí, že si můžu realizovat své sny. Baví mě sledovat jak se značka, kterou mám na starost vyvíjí. Chci se ráno podívat do přehledů a vidět nárůst, prostě sledovat, jak mi byznys roste. 😊

Marek Nepožitek
Volné pozice

Nenašel jsi vhodnou pozici? Jestli chceš i přesto chodit do práce s chutí, dej nám vědět na pojd@schutidonestle.cz a řekni nám, proč bys právě ty měl být součástí našeho týmu.


Naše značky

Sledujte nás