Oleksandr Vaškeba

23 let, Trainee, Graphic Designer


Co mě na práci v Nestlé baví, čím je to jiné než jinde?

V Nestlé mám na starost vizuální komunikaci. Na mé práci mě nejvíce baví její různorodost. Díky tomu, že Nestlé vlastní spoustu značek, tak mám možnost pracovat na různorodých projektech. Například jsem vytvářel instagramový efekt v rozšířené realitě, což pro mě byla super zkušenost, při které jsem se toho mnoho naučil.

 

Co jsem za svoji kariéru v Nestlé zažil?

Nestlé mi dalo možnost vybudovat si vlastní grafickou agenturu podle mých představ a bude mým prvním klientem. Nápad vzešel v rámci inovačního programu Nestlé. Původní plán byl mít in-house grafika primárně pro podporu Sales. Nakonec se to posunulo dál k založení start-upu a využití Nestlé jako inkubátoru s přesahem do marketingu, CCSD a HR. Důvodem bylo nejen šetření nákladů, ale také to, že kolegové nebudou zadávat zakázky nikomu cizímu, protože se díky mé stáži v Nestlé už známe. Business model se ještě formuje, ale je to pilotní projekt, na kterém si vyzkoušíme fungování. Následně vznikne „kuchařka“ s

 

Jaký mám ještě sen, čeho bych chtěl v rámci svého oboru v Nestlé dosáhnout?

V budoucnu bych se rád podílel na tvorbě vizuální identity a produktového designu. Baví mě, že je to hledání kreativního řešení různých problémů a také, že je možné se do cíle dostat různými způsoby. V Nestlé jsem měl příležitost vyzkoušet si spoustu různých řešení, ke kterým bych se sám nedostal. Příležitostí je tu spousta a já věřím, že jich ještě spoustu využiji.

Radomír Šlechta
Volné pozice

Nenašel jsi vhodnou pozici? Jestli chceš i přesto chodit do práce s chutí, dej nám vědět na pojd@schutidonestle.cz a řekni nám, proč bys právě ty měl být součástí našeho týmu.


Naše značky

Sledujte nás