Zuzana Magálová

33, Brand Manager Garden Gourmet


Co mě baví na práci v Nestlé, čím je to jiné než jinde?

Na práci v Nestlé je skvělé to, že jako brand manažeři jsme vnímáni jako "ředitelé značek" a máme ve svých rukou nesčetné možnosti ve vývoji nových produktů, rozvoji značek a ovlivňování toho, co budou naši spotřebitelé konzumovat. Velmi mě baví, že speciální značkou Garden Gourmet přinášíme revoluční zdroje plant-based proteinů a přispíváme tak ke zdravému životnímu stylu a navíc jsme šetrní k životnímu prostředí a zvířatům. A proto #goveggiorgohome! 😊

 

Co jsem za svoji kariéru v Nestlé zažila?

Je skvělé, že se mohu podílet prostřednictvím Garden Gourmet na budování zcela nové kategorie veggie jídla na českém a slovenském trhu. Stojím při zrodu revolučních produktů, díky nimž měníme stravovací návyky v rámci celé společnosti. Dnes jsme vyvinuli nový veggie burger a kdo ví, možná to budeš právě ty, kdo vymyslí další chutnou veggie novinku!

 

Jaký mám ještě sen, čeho bych chtěla v rámci svého oboru v Nestlé dosáhnout?

Brand management je moje srdeční záležitost, kterou žiji již 8 let, a doporučila bych ji každému, kdo má kreativního ducha, chce se neustále učit, poznávat a predikovat nové trendy, chce přinášet inovace a nebojí se odpovědnosti. Nestlé nabízí možnost realizace každému, kdo chce makat, něco po sobě zanechat a plnit si tak své marketingové sny. A tím není jen reklama na Facebooku nebo v televizi. 😊 Mým snem a výzvou je pokračovat v práci s Garden Gourmet, vybudovat z ní silnou a oblíbenou značku na trhu, kterou si oblíbí i ti největší "masožravci" a která bude udávat trendy v oblasti zdravého životního stylu s ohledem na naši planetu. Tak se přidej k nám a začni si žít i ty svůj sen!

Radomír Šlechta
Volné pozice

Nenašel jsi vhodnou pozici? Jestli chceš i přesto chodit do práce s chutí, dej nám vědět na pojd@schutidonestle.cz a řekni nám, proč bys právě ty měl být součástí našeho týmu.


Naše značky

Sledujte nás