Tomáš Květoň

26, IT Project Manager


Co mě na práci v Nestlé baví, čím je to jiné než jinde?

Moje kariérní cesta byla hodně klikatá. Studoval jsem Personální řízení na ČVUT a dodnes nevím, jak jsem se tam vlastně ocitl. Při studiu jsem začal pracovat v Nestlé jako trainee rozvoje a tréninku na oddělení HR. Tady jsem se dostal k prvním inovativním projektům souvisícím s technologií. Později jsem HR opustil a dostal se na oddělení IT. Dnes jsem součástí týmu, který se soustředí na procesy ve firmě. V Nestlé mě baví, že jsem se brzy po škole dostal k velmi zajímavým projektům. Naučil jsem se nejen to, jak v Nestlé funguje byznys, ale také jsem mohl přispět řadou nápadů k zefektivnění procesů. Navíc jsem velmi rád za skvělé kolegy, kteří mě vždy podpoří a pomohou.

 

Co jsem za svoji kariéru v Nestlé zažil?

Podařilo se mi dostat na světovou konferenci o robotice do Londýna, kde jsem měl šanci poznat inspirativní lidi, mj. Garryho Kasparova – šachového velmistra, kterého porazil robot, nebo Jeffa Immelta, dlouhodobého ředitele General Electrics.Vidět takové lidi na vlastní oči a slyšet jejich myšlenky člověka prostě nabije a inspiruje.

 

Jaký mám ještě sen, čeho bych chtěl v rámci svého oboru v Nestlé dosáhnout?

Můj aktuální sen je vyzkoušet si pracovat v USA. Láká mě poznání nové kultury, což mi umožní další rozvoj a sebepoznání. Je to sice velký krok do neznáma, ale člověk musí v životě trochu riskovat, aby něco získal.

Radomír Šlechta
Volné pozice

Nenašel jsi vhodnou pozici? Jestli chceš i přesto chodit do práce s chutí, dej nám vědět na pojd@schutidonestle.cz a řekni nám, proč bys právě ty měl být součástí našeho týmu.


Naše značky

Sledujte nás