Nestlé podpoří 10 milionů mladých lidí při hledání práce

Nestlé oznámilo, že pomocí své globální iniciativy Nestlé needs YOUth do roku 2030 podpoří 10 milionů mladých lidí po celém světě při hledání práce.
18. 9. 2017

Nestlé oznámilo, že pomocí své globální iniciativy Nestlé needs YOUth do roku 2030 podpoří 10 milionů mladých lidí po celém světě při hledání práce.

Globální iniciativa Nestlé needs YOUth je zaměřená na podporu mladých do třiceti let. V této iniciativě se Nestlé spojuje s dalšími, včetně Aliance pro mladé (Alliance for Youth).

Dosáhnout stanoveného cíle do roku 2030 se iniciativa snaží několika způsoby. Kromě zaměstnávání mladých lidí se nyní zaměřuje i na podporu dalších generací zemědělců a usiluje o podporu inovací prostřednictvím vznikajících platforem jako je například Henri@Nestlé.

Nestlé je první společností, která se připojila ke Globální iniciativě “Global Initiative on Decent Jobs for YOUth” spadající pod Mezinárodní organizaci práce. Snahou je prosazovat sociální spravedlnost a mezinárodně uznávaná pracovní práva.

Generální ředitel společnosti Nestlé Mark Schneider dnes na Valném shromáždění OSN v New Yorku prohlásil, že investovat do mladých lidí, je pro naši společnost velmi důležité, především z důvodu dosažení udržitelného rozvoje a současně jde o dlouhodobou investici pro společnost.

Co myslíte, zaujala by stránka „Nestlé podpoří 10 milionů mladých lidí při hledání práce“ vaše přátele?

Nasdílejte stránku „Nestlé podpoří 10 milionů mladých lidí při hledání práce“ na sociální sítě.

189
je počet zemí, ve kterých má Nestlé své zastoupení.
2800
je počet zaměstnanců v České republice a na Slovensku.
3
je počet továren v České republice a na Slovensku.
60
je počet značek výrobků Nestlé v České republice a na Slovensku.