Nestlé bylo, je a bude pro všechny. Bez rozdílu.

Nestlé bez bariér

Naše hodnoty jsou založeny na respektu. Na respektu k jednotlivci i společnosti. Respektujeme odlišnost a dáváme příležitost růst a rozvíjet se všem bez rozdílu zdravotního stavu, věku či národnosti.

Posláním Nestlé je přinášet potěšení do života všech lidí. Jsme největší potravinářskou společností a úspěch bereme jako závazek k zodpovědnému podnikání.

Oceňujeme talent, loajalitu a nadšení pro společnou věc. Věříme, že pracovní podmínky je třeba přizpůsobit lidem tak, aby ze sebe mohli vydat to nejlepší a práce je bavila.

242
je počet zaměstnanců pracujících na zkrácený úvazek.
587
je počet míst vhodných pro zdravotně postižené.
652
je počet zaměstnanců, kteří mohou využít home office.
100%
je možnost udělat v Nestlé skvělou kariéru.

Skloubit tři děti a práci není snadné. V Nestlé to ale jde.

Co vám práce v Nestlé přinese?

Jsme největší výrobce potravin a nápojů na světě i v České republice a na Slovensku. A to jen díky lidem, kteří u nás pracují, díky jejich různorodosti a nadšení objevovat nové cesty.

Do tuzemska přinášíme více než 60 značek výrobků, které patří již po desetiletí do života každého dne. Naše výrobky jsou různorodé – od Hašlerek, přes čokoládu Orion a tyčinky Margot nebo DELI až po kávy Nescafé, dětskou výživu BEBA, potravu pro domácí mazlíčky Purina či výživu pro onkologické pacienty Nestlé Health Science. A stejně tak různorodí jsou naši lidé a pracovní podmínky, které pro ně vytváříme.

Práce z domova, zkrácené pracovní úvazky, speciální pracovní pomůcky či režimy, to vše nabízíme těm, kteří chtějí patřit do rodiny Nestlé.

Prvotřídní know-how je nutnost. Sdílíme zkušenosti s kolegy z jiných zemí.
Snažíme se být empatičtí, nápomocní a důvěrní.
Lidé jsou na prvním místě. Hned za dobrým jídlem.
Bavíme se v práci i při společném sportování.

Jak v Nestlé probíhá nábor?

Chcete v Nestlé zúročit své zkušenosti? Pošlete nám životopis a pojďme společně zjistit, kde bychom nejlépe využili vaši expertízu. Znalosti a praxe jsou důležité, stejně významná je ale vaše motivace a osobní nastavení. Budujeme jeden tým, a to bez společných hodnot nejde.

1
Pošlete nám CV a motivační dopis na danou pozici.
2
Po telefonu si vyjasníme vaše zkušenosti a motivaci.
3
Následuje osobní pohovor či skupinový výběr.
4
A pak už jen rozhodnutí, jestli se k sobě hodíme.

Co myslíte, zaujala by stránka „Nestlé bez bariér“ vaše přátele?

Nasdílejte stránku „Nestlé bez bariér“ na sociální sítě.